Buisness

چند گل بهاری محبوب

بهار فصلی است که با گل ها همراه است. اگرچه گلها در طول سال شکوفا می شوند ، از جمله در زمستان سرد و تابستان خشک ، گلهای بیشتری در بهار شکوفا می شوند. در این فصل گلهای زیادی در باغها و مغازه ها یافت می شود. در اینجا چند گل بهاره شناخته شده وجود دارد که در آن گلها رشد می کنند و معنی آنها چیست.

آزالیا
گیاه آزالیا از تیره Rhodendron است ، اما در واقع تفاوت بین Rendendrons و Azaleas کم است ، اما از نظر اندازه متفاوت هستند و رشد شکوفائی دارند. گیاهان آزالیا از هر ساقه یک شکوفه تشکیل می دهند. آنها قیمت گل آزالیا  در رنگ های مختلف زیبایی بهاری مانند سفید ، قرمز ، صورتی و زرشکی وجود دارند. گیاهان همیشه سبز و برگریز وجود دارد ، اگرچه اولین مورد بیشتر از گیاه Rhodendron و دومی از گیاه Azalea است.

پرندگان بهشت
این گیاه به پرنده بهشت ​​معروف است ، و یک گل عجیب مرموز با رنگ های زیبا و پر جنب و جوش مانند نارنجی ، زرد ، آبی و سفید تولید می کند. آنها از سپتامبر تا مه شکوفا می شوند و بومی آفریقای جنوبی هستند. از آنجا که به نظر می رسد مانند پرنده ای در پرواز است ، نام خود را “پرندگان بهشت” گرفت. امروزه از پرندگان بهشت ​​در دسته گلهای گرمسیری و برای تقویت چشم انداز استفاده می شود.

بگونیا
بگونیا که در طیف وسیعی از رنگ ها موجود است ، به عنوان یک گیاه خانگی بسیار رایج است. آنها شکوفه های بزرگی را با گلبرگ های نمایشی رشد می دهند که به رنگ های قرمز ، زرد ، صورتی یا سفید موجود است.

کروکوس
کروکوس که یک گل بهاری معمولی است ، از اولین گیاهان بهاری است. شکوفه های آن به رنگ های زرد ، یاسی ، بنفش ، زعفران و سفید موجود است. از نظر نمادین ، ​​کروکوس نشان دهنده جوانی و نشاط است. کلمه Crocus در لاتین به معنی زعفران است و هنگام خشک شدن از سبک این گیاه به عنوان ادویه استفاده می شد.

گل نرگس
این یک گل بسیار رایج و کاملا مورد علاقه باغبانان است. در حومه انگلیس جایگاه ویژه ای دارد ، اما در سراسر جهان کشت می شود. همچنین از گل نرگس به عنوان نارسیسوس یاد می شود ، خدای یونانی که عاشق انعکاس خود شد ، و خدایان دیگر سرنوشت او را مهر و موم کردند و او را به گل تبدیل کردند.

Similar Posts